Menu

Polska kinematografia - spot reklamowy

pisf_mini

Jak ja lubię rodzime i do tego ciekawe produkcje. Wszyscy w naszym kraju wieszają psy na kinematografii, bo że złe, bo nudne, bo ciągle o tym samym. A tu się okazuje, że polskie kino ma się całkiem nieźle i do tego potrafi się nieźle zareklamować.

 

A jak zrobić taką reklamę? Wystarczy wrzucić do jednego wora Wojnę polsko-ruską, Ile waży koń trojański, Operację Dunaj, Katyń, Dom zły, dorzucić kilka innych, wrzucić wszystko do jednego wora i otrzymujemy oficjalny spot reklamowy Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Jeśli nie widzieliście któregoś z filmów, o których wspomniałem to zapraszam do oglądania - kilkanaście filmów w 2 minuty.

A poniżej zapraszamy na krótki making of. Kilka miesięcy pracy kilkunastu osób z Platige Image - warto zobaczyć:

Zapraszam również do dyskusji na forum na temat stanu polskiego kina, tego, co w nim dobre, a co złe i wszystkiego, co z nim związane.

 

 

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt