Menu

Dziś prezentacja CS5

CS5_premieraJeszcze tylko kilka godzin pozostało do premierowego pokazu nowego pakietu Adobe CS5. Każdy może w nim uczestniczyć i każdego z was zapraszamy do rejestracji.

Pokaz odbędzie się dziś o godzinie 17 naszego czasu i zostaną na nim zaprezentowane nowe wersje programów z tego pakietu oraz nowość w postaci programu Flash Catalyst - program do edycji materiałów zrobionych we Flashu.

cs5premiera

Jako że zawsze staramy się być pierwsi w przekazywaniu wam informacji i tym razem chcielibyśmy wam przedstawić wraz z Johnem Dickinsonem z Motionworks? jeszcze przed dzisiejszą prezentacją - jedną z nowych funkcji programu After Effects, a mianowicie Roto Brush służącego do rotoskopowania materiału.

Zapraszam do oglądania - osobiście byłem zadziwiony możliwościami:

I jak? Przekonani do oglądania dzisiejszego pokazu :)

...więcej na temat nowości w CS5: http://motionfreaks.pl/newsy/139-ae-cs5-cd.html

 

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt