Menu

Movecraft Reel - zupełnie otwarty i do pobrania

Jak powinien wyglądać demoreel motion designera, który jest jednocześnie nauczycielem? Dokładnie tak jak to, co zrobił Colin Evoy Sebestyen – opublikował swój showreel wraz z wszystkimi plikami i projektami, z których powstał reel.

movecraft-openb-source-demoreel

Artysta motion designer, a jednocześnie nauczyciel Colin Evoy Sebestyen opublikowało swój najnowszy showreel, a wraz z nim całą bazę pełnych projektów na podstawie, których powstał rzeczony showreel. Na początek zapraszam do obejrzenia reela:

Tak jak już wspomniałem autor udostępnił zupełnie za darmo paczkę ze wszystkimi swoimi projektami i plikami źródłowymi na licencji open-source dla każdego, kto chciałby skorzystać z plików w dowolny sposób i w prawie dowolnym celu. Jedyne, czego autor zabrania to dzielenie paczki i sprzedawanie jej w całości lub w częściach. Wskazanym również jest, aby – jeśli wykorzystacie jego projekty w swojej pracy – poinformować o źródle swoich widzów. Wśród projektów znajdziecie pliki wykonane w Adobe After Effects, Cinema 4D oraz VDMX5.

Paczkę projektów możecie pobrać ze strony autora korzystając – jako że cała paczka to prawie 3 GB danych - z 3 sposobów, serwisu Box (1 i 2), File Dropper, oraz przy pomocy protokołu torrent.

Zapraszamy do pobierania i korzystania i odwiedzania strony movecraft.com

Aktualizacja: 

Zobaczcie również krótkie wideo przygotowane przez Movecraft dla bloga Greyscalegorilla prezentujące zawartość paczki z projektami:

 

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt