Menu

Krótka Historia kaligrafii - klip

Kaligrafia w klasycznym tego słowa rozumienia w XXI wieku wydaje się nudnym zagadnieniem, a jeszcze nudniejszym dla studentów jest nauka paleografii - czyli historii kaligrafii. Całe szczęście niektórzy mają sposób n przystępne zainteresowanie tematem.

krotka-historia-kaligrafii-soltys

Krótka Historia Kaligrafii - bo o tym właśnie mowa - to tytuł filmu/teledysku stworzonego przez Leszka Sołtysa. Jak sam pisze animacja powstała na zaliczenie jednego z przedmiotów na studiach - zaleceniem było stworzenie animowanej infografiki, lecz autor postanowił pójść o krok dalej i stworzył poza animacją również i podkład muzyczny do niej.

Animacja została stworzona w Adobe After Effects, rysunki przygotowane w Illustratorze a całość złożona w Adobe Premiere Pro.

W całym tym przedsięwzięciu poza samą wartością animacji, jako materiału edukacyjnego, oraz jakością animacji inspirującym jest fakt, że Leszek poszedł o krok dalej… nie wykonał tylko tego, o co go proszono, aby uzyskać zaliczanie - postanowił pójść o krok dalej i właśnie do tego Was namawiamy. Idźcie zawsze o krok dalej w swojej pracy i nauce - nie poprzestawajcie tylko na minimum, jakie jest od was wymagane.

Strona www autora: http://soltys.biz

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt