Menu

Grawitacja - uczciwy trailer

Często jest tak, że trailer filmowy zachwyca i powala – w kinie jednak okazuje się, że wszystkie najlepsze sceny filmu znalazły się w zapowiedzi, a reszta filmu jest nic nie warta. Co jednak z filmem Grawitacja – warto czy nie warto?

grawitacja---uczciwy-trailer

Reżyserem filmu Grawitacja (Gravity) jest Alfonso Cauron, a w rolach głównych występują Sandra Bullock, George Clooney i Ed Harris, film jest w zasadzie pewniakiem do tegorocznego Oskara za efekty specjalne, a nagrodę Bafta już otrzymał w tej kategorii oraz w kilku innych (o efektach specjalnych do Grawitacji pisaliśmy w artykule Grawitacja – VFX w space operze).  Mimo to są ludzie, którym film jednak nie przypadł do gustu. Widzieliście film?

Nawet, jeśli tak to zapraszam do obejrzenia specjalnego trailera … uczciwego trailera filmu.

A dla osób zainteresowanych zapraszamy do przeczytania recenzji filmu autorstwa Tomasza Raczka: Moja recenzja: GRAWITACJA – całe szczęście to, co nas najbardziej interesuje, czyli efekty specjalne nie budzą żadnych wątpliwości – są na najwyższym światowym poziomie. 

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt