Menu

Motion painting znowu atakuje

Action_paintingCo z tą manualną pracą? Jak się okazuje dużo większe wrażenie ostatnio na naszej redakcji robią rzeczy wykonane  "ręcznie" bez użycia komputera, lub z jego małym udziałem. Mamy nadzieję, że na Was również, ponieważ dziś mamy dla Was kolejny manualny wyczyn.

Krótki eksperyment filmowy z tzw. motion painting w roli głównej wykonany przez Diego Akel'a o którego twórczości możecie przeczytać na jego stronie: http://cineakel.blogspot.com/

Pierwsza część może wydawać się zbyt spokojna, ale zaczekajcie do momentu, gdy pojawiają się inne kolory. Wydaje mi się, że przed tym filmem powinniśmy emitować ostrzeżenie - podobne do tego, które znajduje się na grach komputerowych  o jaskrawych dynamicznie zmieniających się scenach mogących u niektórych wywoływać padaczkę :)

Oglądaj:

 

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt