Menu

Wizualizacja muzyczna XXI wieku

Nobody_Beats_The_Drum_-_GrindinWitam w świecie wizualizacji muzycznych czasem mylnie nazywanych teledyskami. Dziś na tapetę idzie niesamowita animacja poklatkowa animacja do muzyki Nobody Beats The Drum. Stworzona została przez Rogiera van der Zwaaga a składa się na nią 4085 fotografii.

Animacja robi niesamowite wrażenie i powinna być inspiracją dla każdego artysty Vj'a tworzącego animacje przy pomocy komputera. Jak widać można to zrobić i bez niego.

Niesamowite! - nie sądzicie?

Zapraszam również do obejrzenia - jak nazywają to autorzy - making of'a do powyższej animacji. Osobiście uważam ten film za nie do końca making of - jest to bardziej film opowiadający historię twórców filmu i traumy, jaką może wywołać produkowanie czegoś tak pracochłonnego jak animacja poklatkowa.

Zapraszam do komentowania i może, jeśli ktoś z was posiada podobne dzieła sztuki w swojej szufladzie to zapraszamy do kontaktu. Z ogromna chęcią o nich napiszemy.

 

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt