Menu

Szkoła filmowania według Hazanoviciusa

Artysta---Michel-Hazanavicius--szkola-filmowania miniDwa dni temu rozdano po raz kolejny Oskary. Jak wszyscy już wiedzą, pulę najważniejszych nagród zebrał film Artysta (The Artist) autorstwa Michela Hazanaviciusa. Film niemy, bez efektownych wybuchów i latających mioteł w tle - co jest jego tajemnicą? 

Poniższy film to krótki wywiad, bedący małą szkołą filmowania. W roli głównej Michel Hazanavicius, który w oparciu o zdjęcia z obsypanego Oskarami filmu Artysta wyjaśnia, na czym polega magia kina.

Każdy kto jeszcze nie widział filmu Artysta - musi go zobaczyć.

Autorami powyższego filmu są:

Reżyser: Joe LaMattina

DP: Michael Lockridge

Edycja: Joe LaMattina

Dźwięk: Mike Baum

GRFX: Justin Altman

Kamera: Chris Phelps

Specjalne podziękowania dla: Carson Daly, Stewart Bailey, Cinefamily.org, Omar & Uggie

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Komentarze  

 
+1 # morlord 2012-02-29 22:28
Mądrego to i dobrze posłuchać. Takie proste zasady i tak wieczne, a dziś jak patrze na niektóre filmiki/filmy to aż krew zalewa jak kaleczą sztukę zwaną filmem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt