Menu

Vodafone - komórkowa (R)ewolucja

vodafone-revolucja-miniŚwietna reklama brytyjskiej firmy Vodafone ukazująca jak w ciągu ostatnich 30 lat technika poszła naprzód. Od starej Motoroli, potocznie zwanej cegłą ze względu na duże wymiary, przez pierwsze wiadomości tekstowe, kultową grę Snake w którą grał chyba każdy,  kolorowe wyświetlacze aż po GPS i Androida w najnowszym HTC Desire S. Pytanie brzmi, co będzie dalej?

Poza samym przesłaniem reklamy, warto przyjrzeć się bliżej technice jaką zastosowano przy jej tworzeniu. Mam tu oczywiście na myśli mapping 3d. Z pewnością nie jeden z was był świadkiem nocnej projekcji na ścianach budynku.

Imponujące, nieprawdaż? To co za chwilę zobaczycie jest pierwszą tego typu projekcją wykonaną w małej skali. Co ważne: małe nie znaczy gorsze. Jak powiadają "małe jest piękne" :)

Making Of

Wszystkich, którzy chcieli by się dowiedzieć czegoś więcej o 3D Projection Mapping zapraszam do lektury :)

http://splaszfx.pl/blog/3d-mapping-nowa-wizja-projekcji/

 

 

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt