Menu

Tango Apaszowskie - Projekt Warszawiak

tango-apaszowskie-projekt-warszawiak-miniStolica kultury, stolica kultury.... wszędzie dookoła słyszy się to hasło, ciągle czyta się o walce polskich miast o to miano, o kolejnych miastach które odpadają z wyścigu... i gdzieś pomiędzy tym wszystkim znajduje się Projekt Warszawiak ze swoją nową produkcją.

O Projekcie Warszawiak można było usłyszeć przy okazji pierwszego ich klipu pt: "Nie ma cwaniaka na warszawiaka" który zrobił furorę w internecie i nie tylko. Kilka dni temu Projekt Warszawiak zaprezentował drugi ze swoich oficjalnych klipów tym razem do klasycznej warszawskiej ballady "Tango Apaszowskie" i o nim właśnie dziś kilka słów.

Klip zrealizowany w bardzo ciekawy sposób doskonale ukazujący klimat uliczek warszawy pierwszej połowy XX wieku. Osobiście po obejrzeniu pierwszych scen przyszedł mi na myśl doskonale zrealizowany film "Nuit Blanche" o którym pisaliśmy jakiś czas temu - swoją droga ciekawe czy twórcy się nie inspirowali tą produkcją. Podobne zabiegi, kolorystyka, klimat, slow motion... ciekawe? Oczywiście taka inspiracja nie jest niczym złym - szczególnie gdy została zrealizowana tak ciekawie.

tango-apaszowskie-projekt-warszawiaktango-apaszowskie-stolica-kultury-2016

{flvremote img="http://a.images.blip.tv/Motionfreakspl-ProjektWARSZAWIAKTangoApaszowskieOfficial505-648.jpg" usefullscreen="true"}http://blip.tv/file/get/Motionfreakspl-ProjektWARSZAWIAKTangoApaszowskieOfficial505.flv{/flvremote}

I jak oceniacie? Kawał dobrej roboty i świetna reklama specyficznego klimatu praskich uliczek Warszawy.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt