Menu

Dla chwały imperium - nowa gra sagi Star Wars

Starwarsoldrepublic_miniGwiezdne Wojny to opowieść, która chyba nigdy nie zniknie z afiszy. Zawsze będą powstawały nowe adaptacje, jeśli nie książkowe to filmowe czy gry. Dlatego tez tytuł Star Wars: The Old Republic jest grą już od pewnego czasu oczekiwaną przez fanów gatunku. Gry jeszcze nie ma, ale dzięki trailerowi możemy zasmakować jej klimatu.

 

Tytuł Star Wars: The Old Republic inaczej zwany TOR lub SWTOR to gra MMORPG (massivelly multiplayer online role-playing game) czyli wieloosobowa gra sieciowa RPG. Osobiście nie jestem aż takim fanatykiem Gwiezdnych Wojen, aby grać we wszystko, co się pojawia w tym temacie, ale po obejrzeniu poniższego cinematic trailera przyznam szczerze, że staję w kolejce do zakupu gry. Trailer jest przygotowany świetnie, akcja trzyma w napięciu, a animacja jest na absolutnie najwyższym poziomie.

Trailer został stworzony przez Blur Studios dla Bioware całkowicie w programie 3dsMax - który własnie obchodzi 20 rocznicę istnienia.

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt