Menu

Podróż w podświadomość

blur_miniWspółczesne teledyski tworzy się z dużą ilością efektów specjalnych, animacji, z użyciem efektownych technik i zaawansowanego sprzętu, a jednak często nie są one interesujące, czegoś im brakuje, coś jest nie tak. Bardzo często brak im dobrego pomysłu - tak pomysłu.. niezależnie od techniki to właśnie pomysł jest najważniejszy. Zapraszam do obejrzenia  klipu, w którym liczy się przede wszystkim pomysł.

Klip powstał dla muzyka Davida Trenamana - teraz tworzącego duet pod nazwą Construction and Destruction wraz z Colleenem Collinsem. Utwór "Let Me See Too" jest jednym z utworów albumu Success!

Twórcą klipu jest Ron Garvis:

 

 

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt