Menu

Prawdziwy bohater - reklama Cartoon Network

CN-wojna

Sztuka Ameryki Łacińskiej zawsze wydawała mi się, co najmniej "dziwna". Estetyka, pomysły, realizacje, które widziałem kazały stawiać sobie pytanie - czy to jest dobre, czy tak jeszcze można, czy to jest ciekawe? Tak samo jest i w przypadku jednej z reklam dla telewizji Cartoon Network.

 

Producentem i reżyserem filmu jest Animatorio, a za efekty specjalne odpowiedzialny był Paulo Pinho. Film powstał dla Cartoon Network Ameryka Łacińska.

Zapraszam wszystkich fanów zabawek i filmów wojennych najwyższej klasy takich jak Czas Apokalipsy, Pluton czy Helikopter w ogniu.

 

 

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt