Menu
Patrycja Szymczyk

Patrycja Szymczyk

Fascynuje mnie animacja, digital painting i wszystko, co można zrobić z cyfrowym obrazem. Rozwijam się w tych dziedzinach na studiach i prywatnie, przy każdej możliwej okazji łącząc je z zamiłowaniem do nowoczesnych mediów, organizacji eventów i marketingu. Kiedy nie jestem przed monitorem ani na wydarzeniu kulturalnym, można mnie spotkać w trasie, jadącą autostopem i ścigającą się ze słońcem.

Moje portfolio: Behance

i dotychczasowe doświadczenie: LinkedIn

URL strony:

BAFTA Guru – przewodnik po świecie filmu i gier

Tworzysz filmy, zaczynasz przygodę z efektami specjalnymi albo robisz animacje? Możesz usłyszeć bezpośrednio od cenionych światowych twórców, jak wygląda ich praca– organizacja BAFTA prowadzi inicjatywę BAFTA Guru, która ujawnia tajniki pracy ludzi filmu i gier oraz pomaga rozwijać się młodym twórcom.

guru-logo-bafta

Le Gouffre - Przezwyciężyć niemożliwe

Nawet, gdy kończy się droga, bohaterowie Le Gouffre nie poddają się, próbując ciągle iść do przodu. Ich twórcy z kanadyjskiego Lightning Boy Studio, tworzonego przez trzech szkolnych znajomych, robią dokładnie to samo, rzucając pracę i z ekstremalnie niskim budżetem podążając za marzeniami. Dzięki wytrwałości oraz zaangażowaniu prowadzą swój pierwszy projekt do światowego sukcesu.

legouffre 01

Przyjaźń, która wyprzedza wymiary

„Rabbit and Deer”, film krótkometrażowy młodego, węgierskiego reżysera Pétera Vácza jest jedną z najlepszych animacji 2013 roku, wyświetlany w 63 krajach, na ponad 300 festiwalach, zdobył uznanie, ponad 50 nagród międzynarodowych oraz 120 wyróżnień. Ciekawostką jest, że „Rabbit and Deer” jest filmem dyplomowym tego twórcy. Wyjątkowość animacji polega na połączeniu w sobie wymiarów 2D i 3D, które wykraczając poza samą technikę wykonania, przekłada się na poruszającą opowieść dotykającą problemów przyjaźni.

rabbit deer 01

Subskrybuj to źródło RSS

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt