Menu

Pionierzy compositingu - PAUL VLAHOS

pionierzy-compositingu---paul-vlahosKilka tygodni temu pisaliśmy o jednym z najbardziej zasłużonych mistrzów compositingu - PETRO VLAHOS, a dziś wideo wywiad z jego synem. Przed Wami - Paul Vlahos.

Paul Vlahos poza tym, że jest synem Pedro Vlahosa, jest również współzałożycielem firmy Ultimatte Corp, a w 2000 roku również założycielem firmy iMatte Inc.

Poza wieloma patentami i wynalazkami w 1993 roku Paul Vlahos zrewolucjonizował świat filmu prezentując pierwsze na świecie oprogramowanie służące do kluczowania, które otrzymało Oskara.

Poniżej zapraszam na wywiad z Paulem Vlahosem nagrany w 2009 roku przez Jeffa Fostera na potrzeby wydawanej przez niego książki The Greenscreen Handbook.

Warto przeczytać: The Green Screen Handbook: Real-World Production Techniques

Firma: iMatte Inc.

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt