Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 3184

Menu

Adevale 2313 - polska produkcja sci-fi

adevale_miniKu radości wielu jeszcze w tym roku rozpoczną się zdjęcia do filmu autorstwa Jakuba Grygiera. Adevale to metropolia na futurystycznej Ziemi, zniszczonej i opuszczonej w wyniku wojny pomiędzy dwiema federacjami kosmicznymi, w której spotyka się dwoje bohaterów filmu, mogących zmienić losy rasy ludzkiej.

 

 

Jeśli ktoś nie słyszał wcześniej o tym projekcie to zapraszam do przeczytania kilku zdań, gdyż zasługuje on na pewno na uwagę.

 

adevale_3

 

adevale_4

 

Na początku 2008 roku Jakub Grygier (znany w środowisku także jako Norden) przystępuje do realizacji swojego zamysłu, czyli filmu o pierwotnej nazwie Adevale 3313. Zamiarem Nordena, jest stworzenie po godzinach (pracuje jeszcze w Techlandzie) produkcji, która zwróci na niego uwagę w środowisku filmowym. Wszystko praktycznie wykonuje samodzielnie, czyli sam sobie morzem, sterem, żaglem i okrętem (czy jak to tam szło). Po kilku miesiącach, wrzuca na forum Max3D pierwsze wyniki swoich prac i zaczyna się przykład amerykańskiego sukcesu w wydaniu polskim. "Chwilę" później jest już pracownikiem znanej nam wszystkim Platige Image.

 

 

adevale_1

 

adevale_2

 

Zgodnie z planem w drugiej połowie bieżącego roku rozpoczyna się produkcja ostatecznej wersji filmu. Zmiany względem pierwotnej wersji to ciut poprawiony tytuł na Adevale 2313, ujęcia kamerą Red, i całkiem przyzwoity budżet. Zapowiada się coś ciekawego i osobiście z niecierpliwością oczekuje rezultatów tego przedsięwzięcia. Poniżej przedstawiam taki mocno roboczy trailer z pierwszej wersji filmu.      

 

 

Źródło i więcej informacji; opium.org.pl

.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt