Menu

Wygraj 25 000 dolarów z Adobe i zespołem Imagine Dragons

W związku z 25 rocznicą powstania programu Adobe Premiere Pro - tak to już 25 lat :) firma Adobe wraz z wielokrotnie nagradzanym zespołem Imagine Dragons ogłasza konkurs dla montażystów pt. Make The Cut, w którym do wygrania między innymi 25 tysięcy dolarów. Wystarczy dobry pomysł i chwila pracy.

25-lat-adobe-premiere-pro-konkurs-1

Czytaj więcej...

Koniec Adobe CS6 - koniec epoki

Czy jest ktoś, kto pracuje w branży związanej z grafiką i nie słyszał o firmie Adobe i jej produktach? Z pewnością nie. Dlatego każda zmiana, jaką wprowadza Adobe zawsze rodzi dyskusje i ta było z wprowadzeniem modelu subskrypcyjnego Creative Cloud. Dzisiejszy dzień można nazwać końcem epoki, ponieważ od 9 stycznia - ciągle jeszcze dostępny - pakiet CS6 znika ze sklepu Adobe.

adobe cs6 dead

Czytaj więcej...

PRAWO AUTORSKIE – MITY I FAKTY – bezpłatne warsztaty

Laboratorium Designu i Sztuki zaprasza na bezpłatne warsztaty „Prawo autorskie -   mity i fakty”. Prawo autorskie do narzędzie, bez którego znajomości dzisiejszy twórca nie ma szans na powodzenie w jakichkolwiek rozmowach handlowych. To klucz i narzędzie do sukcesu, ale także warunek naszego bezpieczeństwa na rynku. Jak najlepiej zabezpieczyć swoje interesy wykorzystując prawo autorskie?

prawo baner-komin

Czytaj więcej...

Laboratorium Designu i Sztuki we Wrocławiu

Laboratorium Designu i Sztuki to projekt unikatowy w skali kraju mający na cel kształcenie oraz rozwijanie praktycznych umiejętności skierowanych do osób w każdym wieku. Nasz serwis objął patronatem medialnym projekt a szczególnie Pracownię Audiowizualną i w związku z tym zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tego przedsięwzięcia.

laboratorium designu i sztuki

Czytaj więcej...

Nowy Unreal Engine wersja 4-12

Unreal Engine ceniony przez developerów silnik do tworzenia gier w najbliższych dniach otrzyma aktualizację 4.12 zawierającą ulepszony modułu sequencer. Nowy moduł wprowadza koncepcje montażu nie liniowego. Przezna czony jest on nie tylko dla artystów tworzących animacje wewnątrz gier, ale także dla także do prezentacji, wizualizacji oraz tradycyjnych animacji filmowych.

unreal-engine-nowa-wersja

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt