Menu

PRAWO AUTORSKIE – MITY I FAKTY – bezpłatne warsztaty

Laboratorium Designu i Sztuki zaprasza na bezpłatne warsztaty „Prawo autorskie -   mity i fakty”. Prawo autorskie do narzędzie, bez którego znajomości dzisiejszy twórca nie ma szans na powodzenie w jakichkolwiek rozmowach handlowych. To klucz i narzędzie do sukcesu, ale także warunek naszego bezpieczeństwa na rynku. Jak najlepiej zabezpieczyć swoje interesy wykorzystując prawo autorskie?

prawo baner-komin

Czytaj więcej...

Laboratorium Designu i Sztuki we Wrocławiu

Laboratorium Designu i Sztuki to projekt unikatowy w skali kraju mający na cel kształcenie oraz rozwijanie praktycznych umiejętności skierowanych do osób w każdym wieku. Nasz serwis objął patronatem medialnym projekt a szczególnie Pracownię Audiowizualną i w związku z tym zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tego przedsięwzięcia.

laboratorium designu i sztuki

Czytaj więcej...

Nowy Unreal Engine wersja 4-12

Unreal Engine ceniony przez developerów silnik do tworzenia gier w najbliższych dniach otrzyma aktualizację 4.12 zawierającą ulepszony modułu sequencer. Nowy moduł wprowadza koncepcje montażu nie liniowego. Przezna czony jest on nie tylko dla artystów tworzących animacje wewnątrz gier, ale także dla także do prezentacji, wizualizacji oraz tradycyjnych animacji filmowych.

unreal-engine-nowa-wersja

Czytaj więcej...

Natron 2 - darmowy i do profesjonalnego compositingu

Pod wodzą Alexandre Gauthiera projekt Natron rozwija się dość szybko i sprawnie. W połowie 2015 roku zaprezentowaną po raz pierwszy stabilną wersję programu. Dziś udostępniony został Natron 2 zupełnie darmowy, open-sourceowy i mocno rozbudowany profesjonalny program do compositingu i pracy z grafiką oraz wideo.

natron-2-free-compositing---node-based

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt