Menu

Gość specjalny Grzegorz Róg z Eduweb - Motionfreaks Live 7

Co tydzień spotykamy się, aby dyskutować o tym, co w naszej branży ciekawe i inspirujące. Motionfreaks Live 7 to spotkanie z Eduweb.pl, a dokładniej - naszym gościem był Grzegorz Róg - twórca i właściciel serwisu.

motionfreaks-live-eduweb-grzegorz-rog-wywiad

Dwa tygodnie temu w spotkaniu pt. Szkoła, nauka i takie tam mówiliśmy o najlepszych i najciekawszych naszym zdaniem źródłach wiedzy z zakresu filmu, animacji i postprodukcji w Polsce i na świecie. Wśród nich wspomnieliśmy również o serwisie Eduweb, a w tym tygodniu naszym gościem był Grzegorz Róg, który zaprezentował nadchodzące zmiany w serwisie Eduweb oraz odpowiadał na nasze i Wasz pytania.

Zapraszamy do dyskusji i komentarzy na temat nadchodzących zmian w Eduweb.pl, dajcie nam znać czy chcielibyście więcej tego typu spotkań z ciekawymi osobami? Jeśli jest jakiś kurs, z którego chcielibyście skorzystać a Eduweb nie posiada go w swojej ofercie - dajcie znać, a wszelkie uwagi przekażemy Grzegorzowi.

Zapraszamy na Eduweb.pl

Jeśli chcecie być na bieżąco i chcecie uczestniczyć w naszych spotkaniach na żywo, aby móc zadawać pytania - subskrybujcie nas na Facebook oraz Youtube.

Zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety dzięki której będziemy mogli organizować jeszcze ciekawsze spotkania: Motionfreaks Live - Ankieta

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt