Menu

Szkoła, nauka i takie tam - Motionfreaks Live 6

Dwa tygodnie po rozpoczęciu roku szkolnego i dwa przed rozpoczęciem roku akademickiego - to idealny czas na to, aby porozmawiać o szkole, szkoleniach, kursach i poradnikach dla grafików i motion designerów. Zapraszamy do obejrzenia nagrania z ostatniego Motionfreaks Live.

szkola-nauka-kursy-motionfreaks-live

W poprzednim sezonie mówiliśmy o szkole, jaką wybrać, jakie kierunki są najlepsze, a teraz zajęliśmy się szkoleniami i kursami dostępnymi w sieci i szkołami typowo kierunkowymi z naszej branży. Spotkanie oczywiście zakończyło się sekcją Waszych pytań - za które serdecznie dziękujemy i naszych na nie odpowiedzi.

Tak jak obiecaliśmy - poniżej publikujemy listę stron i adresów www firm i twórców kursów, o których mówiliśmy podczas spotkania:

Polskie kursy motion design, animacji

Darmowe:

 http://motionfreaks.pl/

 http://max3d.pl/

Płatne:

 http://eduweb.pl/

 http://strefakursów.pl/

Anglojęzyczne kursy i szkolenia motion design, animacji

Darmowe:

 http://www.videocopilot.net/

 http://motionworks.net/

 http://www.graymachine.com/

 http://greyscalegorilla.com/blog/

  http://ae.tutsplus.com/

 http://www.redgiant.com/

 http://www.creativecow.net/

 http://motioneers.net/

Płatne:

 http://www.lynda.com/

 http://www.thegnomonworkshop.com/

 http://www.fxphd.com/

 http://www.cineversity.com/

Szczegóły na temat sposobu prowadzenia szkoleń, naszych rekomendacji oraz cen znajdziecie w nagraniu ze spotkania.

Mamy nadzieję, że ta lista oraz nasza dyskusja na jej temat pomoże Wam rozwijać swoją kreatywność oraz wiedzę z zakresu animacji, filmu i obsługi programów takich jak np. After Effects, Cinema 4D czy Premiere Pro.

Jeśli jakąś ważną stronę pominęliśmy, a Waszym zdaniem powinna się pojawić na tej liście - prosimy o komentarz, a z pewnością uzupełnimy listę.

Jeśli chcecie być na bieżąco i chcecie uczestniczyć w naszych spotkaniach na żywo, aby móc zadawać pytania - subskrybujcie nas na Facebook oraz Youtube.

Zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety dzięki której będziemy mogli organizować jeszcze ciekawsze spotkania: Motionfreaks Live - Ankieta

 

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Komentarze  

 
0 # natas 2013-09-28 20:25
Zapomnieliście dopisać www.digitaltutors.com/11/index.php, o którym mówił Emil. Z polskich płatnych kursów to bym dodał jeszcze https://www.tutoria.pl/ czy mepi.pl/ .Skoro jest max3d.pl to również nie powinno zabraknąć aftereffects.pl/. Dobrze również śledzić oficjalne kanały na youtube adobe czy Autodesk bądź innych gdzie również można zobaczyć jakiś wartościowy tutorial.
PS. Oczywiście nie oceniam/polecam treści jedynie niech to służy jako informacja a każdy niech oceni sam wartość na podstawie własnego przejrzenia próbek materiałów itd, Swoją drogą mógłby być jakiś hangout z przedstawiciela mi chociażby polskich firm z płatnymi kursami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # Emil Gawin 2013-09-30 09:41
Dziękuję za uzupełnienie listy i dodanie nowych źródeł.
A co do Twojej sugestii to czytając w Twoich myślach w trakcie ostatniego Motionfreaks Live naszym gościem był twórca Eduweb.pl Grzegorz Róg - zapraszam do oglądania: http://motionfreaks.pl/na-zywo/archiwum/item/825-gosc-specjalny-grzegorz-rog-z-eduweb-motionfreaks-live-7
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt