Menu

Misz Masz 1 - Motionfreaks Live 5

Misz masz, czyli o wszystkim i o niczym – kolejne spotkanie z cyklu Motionfreaks Live za nami, a wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu zapraszamy do obejrzenia nagrania.

misz-masz-motionfreaks-live-5

Zaczęliśmy spotkanie - już tradycyjnie - od krótkiej prezentacji nowości i wydarzeń ze świata filmu i motion designu, a wśród nich największa z nich, czyli zapowiedziana przez firmę Adobe aktualizacja oprogramowania, która trafi do użytkowników Creative Cloud. Wśród aktualizacji oczywiście również aktualizacja programu After Effects CC do wersji 12.1.

Dalsza część spotkania to w większości odpowiedzi na Wasze pytania, wśród których znalazły się:

- Różnica pomiędzy Color Grading i Color Correction

- Jak się wybić I jak początkujący motion designer powinien zaczynać?

- Czy kreatywności można się nauczyć?

- Czy druk 3D można wykorzystać w pracy motion designera

- Efekty specjalne i to jak wpływają na branżę

- Georges Méliès i jego spuścizna

- O tym jak młodzi i niedoświadczeni graficy i filmowcy psują rynek

- Kiedy się zaczęła przygoda z motion grafiką Andrzeja, Marcela i Emila?

- Jak wygląda typowy dzień motion designera freelancera/ właściciela małej firmy?

Nie obyło się również bez emocji – obejrzyjcie również walkę słowną Andrzej vs. Emil w kwestii tego jak dostępność do technologii psuje rynek i odbiera nam pracę. Będziemy wdzięczni również za Wasze komentarze i opinie w tej sprawie. Napiszcie, po której ze stron sporu się opowiadacie?

Jeśli chcecie być na bieżąco i chcecie uczestniczyć w naszych spotkaniach na żywo, aby móc zadawać pytania - subskrybujcie nas na Facebook oraz Youtube.

Zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety dzięki której będziemy mogli organizować jeszcze ciekawsze spotkania: Motionfreaks Live - Ankieta

Zapraszamy, co czwartek o godzinie 18:45.

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt