Menu

Inspiracja czy Plagiat - Motionfreaks Live 4

Kolejny tydzień i kolejne spotkanie za nami. Tematem spotkania z cyklu Motionfreaks Live był: Plagiat czy Inspiracja – czyli o wąskiej granicy pomiędzy tymi dwoma pojęciami.

plagiat-czy-inspiracja

W trakcie spotkania poza omówieniem, czym jest plagiat, czym jest inspiracja, staraliśmy się odpowiedzieć na pytanie, co należy nazwać zwykłą kradzieżą i działaniem bezprawnym.

Mimo problemów technicznych udało nam się również zaprezentować i porównać kilka przypadków firm, które zostały oskarżone o plagiat.

W spotkaniu brali udział:

Marcel Wojtków

Andrzej Kidaj

Emil Gawin

Jeśli chcecie być na bieżąco i chcecie uczestniczyć w naszych spotkaniach na żywo, aby móc zadawać pytania - subskrybujcie nas na Facebook oraz Youtube.

Zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety dzięki której będziemy mogli organizować jeszcze ciekawsze spotkania: Motionfreaks Live - Ankieta

Zapraszamy, co czwartek o godzinie 19:00.

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt