Menu

Motionfreaks Hangout 12 - Praca szybko tanio i dobrze

MOTIONFREAKS-HANGOUT-12-szybko-tanio-i-dobrzeKolejny tydzień i kolejny Motionfreaks Hangout nadchodzi. W tym spotkaniu rozmawiamy o tym jak wykonać pracę dla klienta tanio, szybko i dobrze... a dokładniej rzecz ujmując rozmawiamy o tym jak nie dać się wpędzić w pracę poniżej naszych oczekiwań i granicy opłacalności.Motionfreaks Hangout jest kontynuacją poprzednich spotkań, w trakcie których rozmawialiśmy o tym jak zostać freelancerem, jak pozyskiwać klientów i jak ich utrzymać u siebie.
Dziś rozmawiamy o tym, jak radzić sobie z klientami, którzy chcą, abyśmy pracowali dla nich tanio, szybko i dobrze. Pomówimy o tym jak ich wyprowadzić z błędu, jak nie zaniżać swoich wycen, oraz o tym, co najważniejsze, czyli o tym jakie są realne koszty pracy freelancera.
MOTIONFREAKS-HANGOUT-12-szybko-tanio-i-dobrze12-fb Jeśli chcesz zabrać głos i dorzucić coś od siebie w dyskusji na temat pracy freelancera - prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy http://bit.ly/MFpytania. Wszystkich widzów zapraszamy do komentowania spotkania pod tym artykułem oraz do dyskusji z innymi oglądającymi na czacie MotionFreaks pod adresem http://motionfreaks.pl/czat.

Czwartek, 16 sierpnia, godz. 19.00 - MF Hangouts: Szybko tanio i dobrze, czyli szanuj swój czas - zapraszamy!

Tu pojawi się transmisja.

Emil Gawin

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. Od kilku lat dzielę się wiedzą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych.

Jednocześnie pracuję w "branży" tworząc animacje, i inne ruchome obrazy.

Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter

Strona: splaszfx.pl/

Komentarze  

 
0 # illuminated 2012-08-16 20:14
Możecie podać link do dokumentu który podał wam maltaannon?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # Anna Fałek 2012-08-16 20:39
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Aou3k7ExaTQjdHZ0S2dKMjhfY0lmN2tmTDRESEhjbHc#gid=0
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
 
0 # Anna Fałek 2012-08-16 20:39
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jmsghvDgwIo#!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt