Menu

Blogi Kreatywne Motionfreaks

Ty piszesz o tym, co Cię interesuje a my zatroszczymy się, aby Twoje słowa dotarły do wszystkich naszych czytelników. 


Tu możesz łatwo i szybko założyć i prowadzić swojego bloga. Jeśli chciałbyś podzielić się swoją twórczością, przemyśleniami na temat tworzenia, filmowania, fotografii czy animacji lub jeśli chciałbyś zainspirować innych tym, co Ciebie interesuje – załóż swojego bloga i napisz pierwszy post., Jeśli nie wiesz jak to zrobić skorzystaj z FAQ BLOGÓW KREATYWNYCH lub zapytaj nas poprzez formularz kontaktowy.

 • Start
  Start Tutaj znajdziesz wszystkie posty dostępne na stronie.
 • Kategorie
  Kategorie Wyświetla listę kategorii tego bloga.
 • Etykiety
  Etykiety Wyświetla listę etykiet używanych na tym blogu.
 • Blogerzy
  Blogerzy Wyszukaj ulubionego blogera na stronie.
 • Archiwum
  Archiwum Zawiera listę postów, które zostały utworzone wcześniej.
 • Login

Dodane przez w w Efekty specjalne

Retusz obrazu na żywo i to retusz obrazu wideo na żywo to coś, co rzekomo mamy w niektórych programach, ale co powiecie na retusz, jaki zaproponowała ekipa twórców teledysku do utworu Nouveau Parfum od Boggie.

retusz-na-zywo--Nouveau-Parfum-Boggie

Oceń ten wpis:
Przeczytano: 10620 2 komentarze Czytaj dalej

Dodane przez w w Efekty specjalne

Jak pewnie już wszyscy wiedzą – nastąpiło włamanie i kradzież danych firmy Adobe. Jeśli o tym jeszcze nie wiecie zapraszam do zapoznania się z tą informacją: UWAGA! Włamanie do Adobe Creative Cloud. Teraz możecie w prosty sposób dowiedzieć się czy Wasze dane Waszego konta zostały wykradzione.

adobe-hacked--sprawdz-czy-twoje-konto-adobe

Oznaczone w: adobe creative cloud hack
Oceń ten wpis:
Przeczytano: 14995 8 komentarze Czytaj dalej

Dodane przez w w Efekty specjalne

Oceń ten wpis:
Przeczytano: 3225 0 komentarze Czytaj dalej

Dodane przez w w Efekty specjalne

2e1ax elegantwhite entry epic 20130107-222508 11Witajcie, dzisiaj przedstawię a właściwie zacznę przedstawiać "Epickie" darmowe rzeczy jakie można za darmo pobrać z zakamarków internetu. Jesteście ciekawi jakie?

 

Oceń ten wpis:
Przeczytano: 3715 2 komentarze Czytaj dalej

Dodane przez w w Efekty specjalne

W większości wypadków po przeprowadzeniu matchmovingu naszego ujęcia trackerem 3D wbudowanym w After Effects CS6, środek naszego plane'a, dosłownie wylatuje gdzieś w kosmos przyjmując niebotyczne wartości. Jedno z rozwiązań tego problemu przedstawił jakiś czas temu Andrew Kramer, jednak nie oszukujmy się, było to bardzo czasochłonne. Teraz dzięki nowemu skryptowi, Orient World, spod szyldu Mamo World jesteśmy w stanie zrobić to za pomocą 1 kliknięcia.

Oceń ten wpis:
Przeczytano: 7489 5 komentarze Czytaj dalej

Dodane przez w w Efekty specjalne

abc indianina - poradnik

Oto ABC indianina. Seria krótkich poradników dla ludzi, którzy chcą ale nie wiedzą jak. Poradników dla ludzi zaczynających przygodę z postprodukcją.


Nie każdy chodził do przedszkola, nie każdy chodził do zerówki, ale każdy bawił się w wycinanki. Ponieważ wycinanki to wielka frajda- a jak wiemy tworzenie filmów to też zabawa na sto dwa- technikę podłapano, nieco przerobiono i zmieniono nazwę, żeby nikt nie zauważył podobieństwa do dziecięcej zabawy. Dodano trochę dżemu, cztery śruby i ziemniaka... Tym sposobem narodził się rotoscoping!

Oceń ten wpis:
0
Przeczytano: 9972 2 komentarze Czytaj dalej

Dodane przez w w Efekty specjalne

silent hill

"Po otrzymaniu listu od swej zmarłej żony, James Sunderland trafia do tajemniczego miasteczka - Silent Hill... Wyjątkowego miejsca, w którym para spędziła swoją rocznicę. Głowny bohater w nadzieii na znalezienie odpowiedzi, przemierza ulice miasta, natrafiając po drodze na nadprzyrodzone zjawiska, bohaterów oraz stwory, które de facto są bezpośrednim odzwierciedleniem jego podświadomośći."

 

Oceń ten wpis:
Przeczytano: 8808 1 komentarz Czytaj dalej

Dodane przez w w Efekty specjalne


tears of steelNie od dziś, co jakiś pojawiają się w sieci debaty w stylu "Który program jest najlepszy". Fundacja Blendera udowadniła, to o czym już wielokrotnie wspominaliśmy.  Nie liczy się narzędzie, lecz to co potrafisz za jego pomocą zdziałać. Przestawiamy Wam ich najnowsze dziecko, Tears of Steel.

 

Oznaczone w: Blender Tears of Steel
Oceń ten wpis:
Przeczytano: 11208 3 komentarze Czytaj dalej

Dodane przez w w Efekty specjalne

9-11-wielka-mistyfikacja-i-efekty-specjalne 2

Dziś mija 11 lat od zamachu na World Trade Center z 11 września 2001 roku, a do dziś nie słabną spekulacje i domysły. Okazuje się, że jedna z teorii mówi o użyciu efektów specjalnych do strwożenia nagrać z WTC.

Oceń ten wpis:
Przeczytano: 8145 2 komentarze Czytaj dalej

Dodane przez w w Efekty specjalne


d7762cf2619196493d276ba635fd501e

Z przyjemnością chcę się z wami podzielić dzisiaj moją nową wideo produkcją jaką jest zapowiedź nadchodzącej płyty młodego rapera Emen'a. Osobiście nie słucham na codzień Hip Hopu bądź Rapu ale po przesłuchaniu kilku utworów stiwerdzam że chłopak robi to w trochę innym stylu za co ma u mnie duży plus.

Oceń ten wpis:
Przeczytano: 3817 4 komentarze Czytaj dalej

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt