Menu

Blogi Kreatywne Motionfreaks

Ty piszesz o tym, co Cię interesuje a my zatroszczymy się, aby Twoje słowa dotarły do wszystkich naszych czytelników. 


Tu możesz łatwo i szybko założyć i prowadzić swojego bloga. Jeśli chciałbyś podzielić się swoją twórczością, przemyśleniami na temat tworzenia, filmowania, fotografii czy animacji lub jeśli chciałbyś zainspirować innych tym, co Ciebie interesuje – załóż swojego bloga i napisz pierwszy post., Jeśli nie wiesz jak to zrobić skorzystaj z FAQ BLOGÓW KREATYWNYCH lub zapytaj nas poprzez formularz kontaktowy.

 • Start
  Start Tutaj znajdziesz wszystkie posty dostępne na stronie.
 • Kategorie
  Kategorie Wyświetla listę kategorii tego bloga.
 • Etykiety
  Etykiety Wyświetla listę etykiet używanych na tym blogu.
 • Blogerzy
  Blogerzy Wyszukaj ulubionego blogera na stronie.
 • Archiwum
  Archiwum Zawiera listę postów, które zostały utworzone wcześniej.
 • Login

Dodane przez w w Praca w branży

Ostatnimi czasy, przeglądając portale ze zleceniami w Internecie, jestem świadkiem coraz to dziwniejszych ogłoszeń. Zaczynając od pamiętnego loga za 25 zł (bo 10 min roboty), poprzez dziwne oferty stażu, kończąc na dwóch perełkach na które natknąłem się w ten weekend:
  http://oferia.pl/zlecenie/item726874-szukam-dobrego-grafika

blog zlecenia 2
  http://oferia.pl/zlecenie/item728116-stworzenie-animacji-do-platformy-e-learning

blog zlecenia 1 
Nie będę oceniał osobników którzy zgłosili się do wykonania tych prac (swoją drogą brawa dla osób które miały odwagę do tego żeby zwrócić uwagę "biznesmenom"), nie będę też wygłaszał swojej opinii na temat treści tych ogłoszeń. Zachęcam wszystkich do podjęcia dyskusji.

Oceń ten wpis:
Przeczytano: 4723 4 komentarze Czytaj dalej

Dodane przez w w Praca w branży

1maj, 3 maj, 26 maj, czas i na nasze święto, ludzi dobrej video roboty:)

Niedawno zacząłem eksperymentować z grafiką 3D w Blenderze, i jako że była to moja pierwsza większa wyprawa poza środowisko Adobe, zaraz zauważyłem wielki brak niezgodności, jeśli chodzi o nazewnictwo skrótów klawiszowych. Każdy powie, przecież to inny rodzaj oprogramowania. Niby tak, ale takie skróty jak: wybierz, obróć, skaluj, tryb pełnoekranowy, maksymalizuj, minimalizuj, play, do następnej klatki ... itp., mogłyby się przecież pokrywać?

Oceń ten wpis:
Przeczytano: 15750 1 komentarz Czytaj dalej

Dodane przez w w Praca w branży

Jak wykonać projekt który spełnia oczekiwania klienta, zapewniając jednocześnie szybkie i bezstresowe wykonanie zlecenia? Uniknąć nanoszenia, często dość poważnych i czasochłonnych, poprawek?

Oceń ten wpis:
Przeczytano: 5849 4 komentarze Czytaj dalej

Dodane przez w w Praca w branży

brief-i-budzet--motionfreaks-splaszfxKilka dni temu popełniłem dwa teksty na stronie firmowej SplaszFX odnośnie - mówiąc najkrócej - współpracy z klientem, a dokładniej rzecz ujmując na temat tego czym jest brief i briefing oraz o tym dlaczego warto od początku wiedzieć jaki budżet posiada klient który do Ciebie przychodzi. 

Oznaczone w: animacja praca
Oceń ten wpis:
Przeczytano: 3139 0 komentarze Czytaj dalej

Dodane przez w w Praca w branży

Już w najbliższą sobotę (27.10), w Warszawie odbędą się warsztaty organizowane przez Akademię Gier i Postprodukcji, których motywem przewodnim będzie produkcja gier oraz produkcja i postprodukcja filmowa. Jesteś związany z branżą rozrywki elektronicznej producentem oprogramowania bądź sprzetu komputerowego? Chcesz hobbistycznie bądź zawodowo tworzyć gry czy efekty specjalne? A może po prostu Ci się nudzi? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś/(aś) twierdząco, jest to coś dla Ciebie :)

 

Oceń ten wpis:
Przeczytano: 5606 0 komentarze Czytaj dalej

Dodane przez w w Praca w branży

Cześć, kontynuując wpisy na blogu chciałbym wam dzisiaj przedstawić zagadnienie sekwencji plików dla osób które jeszcze nie wiedzą co to dokładnie jest.

Oceń ten wpis:
0
Przeczytano: 5355 0 komentarze Czytaj dalej

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt