Menu

Blogi Kreatywne Motionfreaks

Ty piszesz o tym, co Cię interesuje a my zatroszczymy się, aby Twoje słowa dotarły do wszystkich naszych czytelników. 


Tu możesz łatwo i szybko założyć i prowadzić swojego bloga. Jeśli chciałbyś podzielić się swoją twórczością, przemyśleniami na temat tworzenia, filmowania, fotografii czy animacji lub jeśli chciałbyś zainspirować innych tym, co Ciebie interesuje – załóż swojego bloga i napisz pierwszy post., Jeśli nie wiesz jak to zrobić skorzystaj z FAQ BLOGÓW KREATYWNYCH lub zapytaj nas poprzez formularz kontaktowy.

 • Start
  Start Tutaj znajdziesz wszystkie posty dostępne na stronie.
 • Kategorie
  Kategorie Wyświetla listę kategorii tego bloga.
 • Etykiety
  Etykiety Wyświetla listę etykiet używanych na tym blogu.
 • Blogerzy
  Blogerzy Wyszukaj ulubionego blogera na stronie.
 • Archiwum
  Archiwum Zawiera listę postów, które zostały utworzone wcześniej.
 • Login

Dodane przez w w Różne

Ot i kolejna mała aferka czy może bardziej wpadka, jaka rzuciła mi się dziś w oczy w trakcie zerkania w stronę telewizora. Wydaje mi się, że nie powinno się to zdarzać – szczególnie, gdy chodzi o duże ogólnopolskie stacje telewizyjne… no, ale, o co chodzi.

wpadka-z-licencja-w-ttv

Oceń ten wpis:
Przeczytano: 3144 2 komentarze Czytaj dalej

Dodane przez w w Różne

Od kiedy Adobe ogłosiło decyzję o przejściu na subskrypcje (Creative Cloud) ciągle trwa walka pomiędzy zwolennikami a przeciwnikami tej decyzji. Kto wygrywa? Zależy, kogo posłuchamy, ale dziś uznałem, że nawet przeciwnicy powinni dostrzec ogromne korzyści płynące z wprowadzenia Creative Cloud.

adobe-i-konkurencja-free

Oznaczone w: adobe after effects fusion
Oceń ten wpis:
Przeczytano: 8547 2 komentarze Czytaj dalej

Dodane przez w w Różne

Tak koledzy trzydziestolatkowie. Wspomnienie z naszego dzieciństwa powraca i to w „dorosłej” oprawie. TMNT wracają. Dla niewtajemniczonych TMNT to Wojownicze Żółwie Ninja – kreskówka, która kształtowała większość dzisiejszych trzydziestolatków.

wojownicze-zolwie-ninja-wracaja-trailer

Oznaczone w: Efekty Specjalne trailer
Oceń ten wpis:
Przeczytano: 7430 1 komentarz Czytaj dalej

Dodane przez w w Różne

Dziś swoją premierę w internecie ma fanowski film o Thorgalu, postaci z najpopularniejszego europejskiego komiksu.

Za to przedsięwzięcie odpowiada Piotr Rozrażewski, który opanował stereografię i bez pomocy sponsorów zrealizował swoje marzenie, stworzenie filmu o Thorgalu w 3D.

Oceń ten wpis:
Przeczytano: 11549 0 komentarze Czytaj dalej

Dodane przez w w Różne

Czy jest ktoś kto nie widział lub nie zna kampanii Dumb Ways to Die - myślę że nie, a jeśli tak to polecam zobaczenie go oraz specjalnej Walentynkowej wersji. 

dumb ways to valentine-

Oceń ten wpis:
Przeczytano: 3382 0 komentarze Czytaj dalej

Dodane przez w w Różne

Na Motionfreaks.pl oraz podczas spotkań Motionfreaks Live często jestem pytany i często, jako inspirację polecam czytanie, oglądanie i albumów, książek i pism branżowych. Ostatnio jednak coraz częściej zastanawiam się czy wszystko, co tam czytamy zgodne jest z prawdą.

format-60---rybczynski-fail

Oznaczone w: design humor
Oceń ten wpis:
Przeczytano: 5984 2 komentarze Czytaj dalej

Dodane przez w w Różne

Przeglądając, jak to z rana mam w zyczaju, różne portale informacyjne (kto tera kupuje gazety?:P) natknąłem się na bardzo ciekawy wywiad, którego bohaterem bjest Mateusz Kozik, znany też jako Lacedemon (portfolio -  http://www.lacedemon.info/). Kim jest Mateusz? Jest ilustratorem i malarzem, specjalizującym się w batalisyce, jego dzieła można podziwiać na okładahc wieli gier komputerowych min. - Civilization 5, Rome 2 itd. Zapraszam do sprawdzenie artykułu -  http://wiadomosci.onet.pl/jego-prace-zna-caly-swiat-nazwiska-prawie-nikt/txkdt 

Oceń ten wpis:
Przeczytano: 3012 0 komentarze Czytaj dalej

Dodane przez w w Różne

Czy wśród nas znajduje się ktokolwiek kto nie lubi gier komputerowych? No własnie - tacy ludzie nie istnieją. A co gdybyście mogli zagrać w grę ze swoje branży. 

camera-invaders-011

Oznaczone w: Gry inspiracje
Oceń ten wpis:
Przeczytano: 3953 0 komentarze Czytaj dalej

Dodane przez w w Różne

Jak obiecałem kilka dni temu - tak też robię. Na naszym fanpage na Facebooku pojawiła się informacja, że dołączyłem do programu Adobe Community Profesionals i jak obiecałem dziś kilka słów o tym, co to takiego i jakie z tego mogą płynąć korzyści dla społeczności Motionfreaks. Chcąc być precyzyjnym musze powiedzieć, że zanim dołączyłem - zostałem zaproszony do programu ACP (Adobe Community Professionals). Z zaproszenia skorzystałem.Adobe Community Professional badge

Oznaczone w: acp adobe
Oceń ten wpis:
Przeczytano: 3537 6 komentarze Czytaj dalej

Dodane przez w w Różne

BT0IVbglTJ2JXoqPuBR2Zg1Nasza społeczność to efekty specjalne, animacje, grafika, filmowanie i zabawa nowinkami technicznymi. Jednak za tym wszystkim stoją ludzie. Ludzie, którzy dzielą się swoją wiedzą, pomagają sobie, tworzą społeczność. Od czasu do czasu ktoś w naszej społeczności potrzebuje jednak pomocy w życiu prywatnym.

Oceń ten wpis:
Przeczytano: 2929 0 komentarze Czytaj dalej

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt