Menu

Blog okołoadministracyjny

Emil Gawin - animacje reklamowe

 • Start
  Start Tutaj znajdziesz wszystkie posty dostępne na stronie.
 • Kategorie
  Kategorie Wyświetla listę kategorii tego bloga.
 • Etykiety
  Etykiety Wyświetla listę etykiet używanych na tym blogu.
 • Blogerzy
  Blogerzy Wyszukaj ulubionego blogera na stronie.
 • Archiwum
  Archiwum Zawiera listę postów, które zostały utworzone wcześniej.
 • Login

Jeden z nas potrzebuje pomocy

Dodane przez w w Różne
 • Rozmiar czcionki: Większa Mniejsza
 • Przeczytano: 2935
 • 0 komentarze

BT0IVbglTJ2JXoqPuBR2Zg1Nasza społeczność to efekty specjalne, animacje, grafika, filmowanie i zabawa nowinkami technicznymi. Jednak za tym wszystkim stoją ludzie. Ludzie, którzy dzielą się swoją wiedzą, pomagają sobie, tworzą społeczność. Od czasu do czasu ktoś w naszej społeczności potrzebuje jednak pomocy w życiu prywatnym.

Harry Frank to osoba, która powinna być znana każdemu, kto jest związany z naszą branżą i programem After Effects. To od wielu lat twórca poradników, artykułów związanych z branżą, tutoriali czy kursów – np. do Expresji w AE, a przede wszystkim twórca bloga/serwisu graymachine.com.

Kilka dni temu na swoim blogu Harry poprosił o pomoc naszą społeczność w zebraniu pieniędzy na zabieg (a ściślej rzecz ujmując dwie operacje, z czego jedna za granicą), którego potrzebuje a na który nie może sobie pozwolić.

Za to wszystko, co Harry dał społeczności After Effects i jak dzięki niemu się ona rozwijała – należy mu się nasza pomoc i symboliczna złotówka czy dolar, jako podziękowanie.

Przeczytajcie sami, co autor pisze na temat zbiórki i swoich problemów: I Humbly Need Your Help

Link do oficjalnej zbiórki pieniędzy: Harry Frank's Medical Fund

Jeśli ktoś jeszcze nie zna strony Franka pto ona: graymachine.com

Oceń ten wpis:
URL Trackback dla tego wpisu na blogu

Od zawsze interesujący się tworzeniem obrazu i wprawianiem go w ruch na wszelkie sposoby dostępne zwykłemu śmiertelnikowi. Poczynając od malarstwa czy rysunku, przez animację i motion design a na filmowaniu i postprodukcji kończąc. A od kilku la chcąc dzielić się wiedzą i służyć radą działam w internecie oraz poza nim staram się tworzyć społeczność ludzi twórczych oraz wpływać na rozwój kreatywności. 


Znajdziecie mnie na Google+ i Twitter 


http://splaszfx.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Log In or Sign Up

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy informację na http://motionfreaks.pl/index.php/kontakt